Новини

10.04.2005

«OBOLON.com» - перша черга масштабного інтернет - проекту

 

Проект полягає у створенні мережі сайтів компанії «Оболонь», яка покликана зв'язати інформаційні потоки іноземних представництв та дистриб'юторів компанії. Для кожної країни, поставки в яку посідають значну частину в експорті компанії, створюватимуться інтернет-сайти. Місією цих сайтів стане їх існування у вигляді інформаційного майданчика для відповідних країн і регіонів. Таким чином, сайт «OBOLON.com» слугуватиме ядром мережі інтернет-сайтів, об'єднуючи їх в єдину інформаційну систему.

Через кілька тижнів після старту сайту «OBOLON.com», буде запущено новий, локальний сайт «OBOLON.ua». Він також входить до мережі сайтів та створений для української аудиторії. Подальшими кроками розвитку проекту стане створення сайтів для Росії, Німеччини, Естонії.

Активний розвиток виробничого потенціалу і експортна політика компанії зумовлюють необхідність рекламно-інформаційної підтримки дій компанії в регіонах її просування. Сьогодні ні для кого не є секретом, що саме через інтернет більшість активних людей шукає і знаходить потрібну інформацію. Прагматичність такого вирішення потреб компанії виходить також з низької собівартості даного інформаційного проекту.

< попередня наступна > повернутися до списку новин

Отримати код новини

 
/flash/ribbon.swf?urlVAL=/flash/ribbon/ribbon_ukr.xml&varLANG=ukr
ЧИ Є ВАМ 18 РОКІВ?
ТакНі
ВИБАЧТЕ,
ВХІД НА САЙТ
ЗАБОРОНЕНО