Новини

29.03.2005

Пиво “Оболонь Світле” – одне із 100 найкращих товарів України

 

Та далеко не завжди покупець може бути впевнений у тому, що придбавши розрекламований товар, він не зашкодить своєму життю та здоров’ю рідних і близьких.
Допомогти споживачам зробити правильний вибір, а підприємцям отримати достойну оцінку своєї продукції, покликаний Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) “100 кращих товарів України”. На сьогодні це єдиний професійний державний конкурс якості продукції, що проводиться на національному рівні. Цьогорічні нагородження переможців пройшли в останні вихідні березня у київському Національному комплексі “Експоцентр України”.

У перший день урочистостей гостей виставки вітав оркестр компанії “Оболонь”, створюючи святкову атмосферу. Підприємці отримували дипломи та нагороди, а тим часом відвідувачі, окрім традиційного перегляду представленого асортименту, ще й могли спробувати на смак продукцію ста кращих виробників України. У свою чергу учасники конкурсу мали нагоду поспілкуватися й обмінятися досвідом, як кажуть, на людей подивитись і себе показати.

 

За словами Голови Держспоживстандарту України Леоніда Школьника, проведення конкурсу “100 кращих товарів України” демонструє цілеспрямовану політику нашої держави, направлену на підвищення якості і конкурентоспроможності вітчизняної продукції, зміцнення довіри населення до українського виробника та підвищення міжнародного авторитету України, що є важливим аспектом з огляду на реалізацію стратегічних завдань України відносно інтеграції до світового економічного простору та зокрема, вступу до СОТ і ЄС. Цей захід, безумовно, сприятиме піднесенню самої ідеї якості до рівня національної, як одного з пріоритетних напрямків розвитку України.

 

Варто також додати, що сам конкурс якості продукції проходить в Україні вже вдруге. У цьому році під свій патронат його взяв Президент України. Змагання проходили в чотирьох номінаціях: продовольчі товари для населення; промислові товари для населення; товари виробничо-технічного призначення; роботи або послуги, які використовуються або надаються у побутовій та виробничій сферах.

 

Між іншим, другий рік поспіль нагороду в цьому конкурсі здобула продукція ЗАТ “Оболонь”. Цього року кращим визнано пиво “Оболонь Світле”. Цей напій вже давно став брендом як в Україні, так і поза її межами.
Про те, що значить для пивзаводу отримати нагороду в конкурсі “100 кращих товарів України” говорить голова Ради акціонерів ЗАТ “Оболонь” Сергій Блощаневич: “Для нас перемога як в цьому конкурсі, так і в іншому, звісно, є приємною. Але головне, що ми продовжуємо працювати для споживача як українського, так і для іноземного, які виявляють бажання мати продукцію “Оболоні”. Цей конкурс – далеко не перший, в якому ми отримуємо найвищі нагороди. І можна сказати, що це для нас уже як буденна робота. Отримані нагороди не дають нам розслаблятися, а стимулюють триматися на найвищому рівні, випускаючи якісну продукцію”.

 

Відділ зв’язків з громадськістю ЗАТ "Оболонь".

< попередня наступна > повернутися до списку новин

Отримати код новини

 
/flash/ribbon.swf?urlVAL=/flash/ribbon/ribbon_ukr.xml&varLANG=ukr
ЧИ Є ВАМ 18 РОКІВ?
ТакНі
ВИБАЧТЕ,
ВХІД НА САЙТ
ЗАБОРОНЕНО