Новини

09.02.2005

Компанія “Оболонь” як приклад ефективного українського бізнесу

 

"Ефективний український бізнес та його очікування від економічної політики нової влади. Питання оподатковування, інвестиційного клімату, вступу України до ВТО". Саме так звучала головна тема прес-конференції, в якій взяли участь переможці рейтингу “ТОП-100. Лучшие топ-менеджеры Украины”, що проводить поважне ділове видання “ІнвестГазета”.

Президент ЗАТ “Оболонь” Олександр Слободян, зазначивши актуальність піднятої проблематики, розповів журналістам свої очікування від нового уряду та бачення подальшого розвитку економіки країни.
- Перш за все, я сподіваюсь, що гасло нової влади “Не словом, а ділом” знайде своє підтвердження у реальному житті. Для того, щоб нормально розвиватися та рухати економіку вперед, в обов’язковому порядку необхідно забезпечити прозорість та чесність ведення бізнесу, стабілізувати нормативно-правове поле, тобто, самі правила ведення бізнесу, а також не підвищувати, а навпаки, зменшити податковий тиск.
Аналізуючи стан української економіки на сьогодні, ми усвідомлюємо нестачу критичної маси середнього та малого бізнесу. Безумовно, до цього призвело панування корупції й бюрократії в країні. Думаю, робота уряду буде направлена на подолання цих явищ. І тоді ми побачимо процвітання бізнесу, капітал не буде тікати з держави, і навпаки, інвестори вкладатимуть кошти в українську економіку.

Якщо ж говорити про ті проблеми, з якими наша компанія стикалася за останній рік, то їх було чимало. Проте, не дивлячись на ці складнощі ЗАТ “Оболонь” збільшило виробництво продукції на 22%, випустивши 74,56 млн. дал напоїв. При цьому на 23,8% зросли обсяги виробництва бурштинового напою: у 2004 році ЗАТ “Оболонь” було розлито рекордних 55 млн. дал пива. Всього ж пивна галузь України збільшила виробництво на 14,1%.

Між іншим, зацікавленість закордонних споживачів по-європейськи якісним пивом “Оболонь” також продовжує рости. Збільшивши у 2004 році свої експортні поставки на 29%, компанія впевнено лідирує серед вітчизняних виробників, що постачають свою продукцію за межі України. Адже 80% пива, що експортується за кордон, випущено найпотужнішою вітчизняною компанією “Оболонь”.

Відділ зв’язків з громадськістю ЗАТ “Оболонь”.

 

< попередня наступна > повернутися до списку новин

Отримати код новини

 
/flash/ribbon.swf?urlVAL=/flash/ribbon/ribbon_ukr.xml&varLANG=ukr
ЧИ Є ВАМ 18 РОКІВ?
ТакНі
ВИБАЧТЕ,
ВХІД НА САЙТ
ЗАБОРОНЕНО