Новини

02.12.2016

Зимова серія від ТМ «Живчик»

 
Зимова серія від ТМ «Живчик»

За вікнами вдосталь снігу, а отже - зимові пригоди починаються! «Живчик» переконаний, що зима – це пора для активних і цікавих розваг: перегонів на санчатах та ковзанах, змагань з ліплення крижаних лабіринтів й сніговиків а ще – запальних битв у сніжки та ігор навколо ялинки! «Живчик» уже підготувався до зимового сезону разом із новим дизайном етикетки, святковим настроєм та корисним смаком у кожній пляшці.

Спеціально до зимового сезону 2016-2017 ТМ «Живчик» випустила лімітовану серію пляшок із зимовими етикетками. Вже зараз на полицях торгових точок по всій Україні можна зустріти газований «Живчик Яблуко» у ПЕТ 1л та 2л в особливому «вбранні». Всього у рамках limited edition планується випуск близько 1 млн пляшок кожного формату. Загалом же зимова серія «Живчика» буде доступна у продажу до середини січня, даруючи споживачам чудову нагоду придбати смачний і корисний напій як до святкового родинного столу, так і на кожен день. З початку грудня також стартує рекламна кампанія із підтримки лімітованої серії у торгівлі.

Юлія Козар, бренд-менеджер ТМ «Живчик»: «Зима – це особлива пора, коли скрізь панують дива та казки. Чарівна атмосфера довкола так і кличе маленьких шукачів пригод до нових подорожей. Саме таким розвагам і присвячена зимова серія «Живчика» із тематичною етикеткою. Із «Живчиком» дітям завжди цікаво та смачно, а корисні властивості напою допомагають зміцнювати імунітет, що є надзвичайно важливим узимку».

Смакуй зимові пригоди з «Живчиком»! 
 

< попередня повернутися до списку новин

Отримати код новини

 
/flash/ribbon.swf?urlVAL=/flash/ribbon/ribbon_ukr.xml&varLANG=ukr
ЧИ Є ВАМ 18 РОКІВ?
ТакНі
ВИБАЧТЕ,
ВХІД НА САЙТ
ЗАБОРОНЕНО