Новини

25.11.2015

“Живчик” наближає свята

 
“Живчик” наближає свята

Очікування свята – період не менш хвилюючий, ніж сама подія. Національний бренд „Живчик” до початку новорічних та різдвяних свят розпочав випуск напоїв із зимовим дизайном етикетки. Лімітована партія розливається на потужностях ДП ПАТ „Оболонь” „Красилівське”.

Родинний бренд традиційно пропонує до зимових свят різноманітні активності, адже улюбленець дітей і дорослих – непосидючий Живчик – не може пропустити веселу пору снігових розваг та новорічних подарунків. Цієї зими герой закликає друзів до свята феєрверками різнокольорових конфеті та морозними візерунками на пляшці. Яскрава упаковка подарує піднесений настрій і звеселить усю родину. І це ще не все: святкова етикетка поєднується із не менш привабливими ціновими пропозиціями на напої „Живчик”.

Вікторія Сінгаєвська, заступник директора з маркетингу ринку напоїв: „Живчик” кожен день перетворює на свято, адже веселий та кмітливий персонаж нікому не дасть нудьгувати. Гра, фантазія, пригоди, сімейний відпочинок – ось ті цінності, що сповідує бренд. Напередодні новорічних свят вони набувають особливої актуальності, адже це саме той час, коли уся родина збирається разом. Тому „Живчик” уже зараз створює святковий настрій в очікуванні дива, а разом із цим – спеціальні пропозиції, які неодмінно порадують наших покупців”.

У зимові „снігові” етикетки одягнені газовані версії „Живчик Яблуко” у ПЕТ 1 л та 2 л. Всього планується випустити по 1 млн пляшок для обох форматів тароупаковки. Спеціальні пляшки від „Живчика” будуть доступні у торгівлі до закінчення новорічних свят. Для підтримки лімітованої партії буде запущена зовнішня реклама, а на ТБ транслюватиметься веселий ролик про зимові розваги із Живчиком.
 

< попередня наступна > повернутися до списку новин

Отримати код новини

 
/flash/ribbon.swf?urlVAL=/flash/ribbon/ribbon_ukr.xml&varLANG=ukr
ЧИ Є ВАМ 18 РОКІВ?
ТакНі
ВИБАЧТЕ,
ВХІД НА САЙТ
ЗАБОРОНЕНО