Новини

18.11.2015

Zibert Bockbier – традиції німецького міцного пива

 
Zibert Bockbier – традиції німецького міцного пива

На початку листопада розпочався випуск нового пива у лінійці бренду Zibert. „Пивоварня Зіберта”, заснована ще в 1906 році німецьким пивоваром, до початку холодного сезону представила міцну новинку - Zibert Bockbier.

Bock (Бок) – це класичне німецьке пиво з високим вмістом алкоголю. Зазвичай його варять в кінці осені, щоб мати змогу смакувати ним під час зимових холодів. Zibert Bockbier – це втілення кращих традицій німецького міцного пива. Воно вариться у суворій відповідності до Закону „Про чистоту пива”, яким баварські пивовари керуються ще з 16 століття. Відтак у Zibert Bockbier тільки три класичні компоненти: найчистіша вода, відбірний солод та ароматний хміль. У процесі натурального бродіння пиво отримує досить високий вміст алкоголю – 7,5%, який у поєднанні із м’яким смаком та помірною хмельовою гірчинкою створює гармонійну рецептуру напою.

Юлія Поверіна, бренд-менеджер ТМ Zibert: „Сегмент міцного пива демонструє стабільність протягом останніх років, у структурі споживання хмільного напою він знаходиться в ТОП-3. Випуск міцного сорту в рамках розвитку бренду є логічним кроком напередодні холодного сезону – це гарна можливість насолодитися насиченим смаком та загрітися. Zibert Bockbier є продовженням традицій німецького пивоваріння в Україні, які сповідує бренд і які протягом століття підтримуються на “Пивоварні Зіберта”.

Zibert Bockbier випускається у трьох видах тароупаковки – скляній пляшці 0,5 л, ПЕТ-пляшках 1 л і 2 л. З середини листопада новинка доступна на полицях торгових точок по всій Україні.

ТМ Zibert є другим за величиною брендом в пивному портфелі компанії “Оболонь” з часткою 22,4% (за даними продажів компанії за 9 міс. 2015 р.). Наразі він об’єднує чотири сорти пива: Zibert Lagerbier (Світле), Zibert Bayern (Баварське), Zibert Weissbier (Пшеничне) і новинку Zibert Bockbier (Міцне).
 

< попередня наступна > повернутися до списку новин

Отримати код новини

 
/flash/ribbon.swf?urlVAL=/flash/ribbon/ribbon_ukr.xml&varLANG=ukr
ЧИ Є ВАМ 18 РОКІВ?
ТакНі
ВИБАЧТЕ,
ВХІД НА САЙТ
ЗАБОРОНЕНО