Новини

06.11.2015

„BULBA GRENKI” – смакуй стильно

 
„BULBA GRENKI” – смакуй стильно

Наприкінці жовтня компанія „Оболонь” розпочала випуск нового виду снеків „BULBA GRENKI”. Це вже друга торгова марка у снековому портфелі корпорації після „Оболонських сухариків”. Таким чином компанія посилює свою присутність у одній з найбільш ємких категорій ринку снеків.

Грінки виробляються на власних потужностях корпорації в Коломиї Івано-Франківської області. Для них використовується свіжий житньо-пшеничний хліб, який після нарізання на досить крупні шматочки обсмажується із додаванням ароматних приправ та спецій – духмяного перцю, часнику, коріандру, паприки тощо. Завдяки цій технології грінки мають насичений смак та є гармонійним доповненням до пива.

Аліна Литвиненко-Кривошей, бренд-менеджер категорії снеків корпорації „Оболонь”: „В Україні споживання снеків значно поступається країнам Північної Америки, що свідчить про потенціал ринку в цілому. Корпорація працює в категорії хлібних закусок, які є смачним і доступним продуктом, що не залежить від сезонності, а відтак має хороші перспективи розвитку. ТМ „BULBA GRENKI” розрахована, в першу чергу, на тих, хто любить дружнє спілкування – у пабі чи на домашній вечірці, коли хрусткі снеки доповнюють пивний сет і створюють розкуту атмосферу”.

ТМ „BULBA GRENKI” вийшла на ринок відразу в трьох смаках, найбільш популярних серед споживачів: бекон, копчені ковбаски та холодець із хроном. Палітра яскравих смаків одягнена у не менш стильний та сучасний дизайн упаковки, який гідно оцінить молода аудиторія споживачів. Грінки від „Оболоні” випускаються у двох зручних форматах пакування – 35 г та 80 г.
 

< попередня наступна > повернутися до списку новин

Отримати код новини

 
/flash/ribbon.swf?urlVAL=/flash/ribbon/ribbon_ukr.xml&varLANG=ukr
ЧИ Є ВАМ 18 РОКІВ?
ТакНі
ВИБАЧТЕ,
ВХІД НА САЙТ
ЗАБОРОНЕНО