Новини

01.09.2015

23 нагороди здобули напої «Оболоні» на міжнародному конкурсі

 

У ході найбільшого в Україні конкурсного заходу серед виробників напоїв продукція корпорації «Оболонь» здобула вісім Гран-Прі, одинадцять золотих і три срібних нагороди, а також Почесний кубок. Усього на XVIII Міжнародному конкурсі пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод було представлено понад сто зразків продукції. Напої оцінювало журі у складі представників України, Білорусі та Молдови методом «сліпої дегустації». Галузеві експерти констатували високу якість наданих зразків і відзначили їх почесними нагородами.

Один із найпопулярніших в Україні брендів – ТМ «Оболонь» - отримав одразу дві найвищі нагороди за високу якість сортів «Світле» та «Преміум». Загалом продукція корпорації „Оболонь” (головного заводу у Києві та дочірніх підприємств „Пивоварня Зіберта” та „Красилівське”) здобула найбільшу кількість нагород у категоріях «пиво», «безалкогольні напої» та «мінеральна вода».

11 золотими та 3 срібними медалі відзначені напої ТМ «Оболонь», «Живчик», Zibert, «Оболонь BeerMix», Zlata Praha, «Прозора», «Десант», Ciber, «Героям Слава FAN CLUB», «Охтирське», «Оболонська». Гран-Прі конкурсу отримали «Оболонь Світле», «Оболонь Преміум», «Оболонь BeerMix» з лимоном та гранатом, «Збручанська 77», «Zibert Світле» та «Zibert Пшеничне», «Живчик з соком яблука» та «Оболонська». Почесним кубком за кращий дизайн оформлення нагороджений напій «Живчик з соком яблука негазований».

«Оболонь» є постійним учасником і переможцем вітчизняних та міжнародних конкурсів якості, починаючи з 90-х років. Напої виробництва підприємств корпорації здобули вже близько 450 нагород.
 

< попередня наступна > повернутися до списку новин

Отримати код новини

 
/flash/ribbon.swf?urlVAL=/flash/ribbon/ribbon_ukr.xml&varLANG=ukr
ЧИ Є ВАМ 18 РОКІВ?
ТакНі
ВИБАЧТЕ,
ВХІД НА САЙТ
ЗАБОРОНЕНО