Новини

31.08.2015

Незабутні подорожі Україною разом із ТМ „Оболонь”

 
Незабутні подорожі Україною разом із ТМ „Оболонь”

Добігло кінця сонячне й тепле літо, що запам’яталося багатьом українців вдалим відпочинком та подорожами. Для 400 наших співвітчизників можливість вирушити у мандрівку надала компанія „Оболонь” в рамках акції „Весь світ в Україні”. Сім тижнів – сім мальовничих місць України, які варто подивитися та назавжди залишити у своєму серці. Адже наша країна надзвичайно багата на різноманітні природні та рукотворні дива, які відкриваються усім, хто хоче нових вражень.

Цьогоріч національна акція від „Оболоні” „Весь світ в Україні”, яка проходила з 01 травня по 30 червня, подарувала своїм прихильникам понад 10 мільйонів літрів призового пива, магніти з унікальним художнім дизайном та колекційні келихи із зображеннями неповторних місць нашої країни. Головним подарунком промо-кампанії стали 200 туристичних сертифікатів на комфортабельні подорожі на двох Україною. Щотижня проведення акції розігрувалися подорожі до однієї з 7 красивих історичних локацій, а власне мандрівки відбувалися протягом липня та серпня.

Кожна подорож передбачала насичену 2-3-денну програму. Після збору у Києві переможці відвідували найбільшу у Європі броварню „Оболонь”, де їхнє улюблене пиво вариться за класичною технологією із добірних солоду та хмелю. Згодом учасників туру чекала оглядова екскурсія столицею, а після неї кожна із груп їхала пізнавати цікаві місця України – відповідно до виграної подорожі. Це були Шенборнський замок поблизу Мукачевого, мальовничі околиці Теребовлі, фортеця у Хотині, екскурсія Одесою та відвідини місцевого Оперного театру. Одна із груп побувала на острові козацької слави – Хортиці, інша детально вивчала київські пам’ятки, остання ж група поїхала до історичного палацу Кеніга у Шарівці біля Харкова. Всі переможці на власні очі переконалися в тому, що наша Батьківщина відкриває безкраї горизонти для незабутнього відпочинку та внутрішнього туризму – варто лише вирушити в подорож.

Враження переможців акції від мандрівок Україною були сповнені радістю, захопленням і подивом водночас. Одна із родин, що побувала у Хотині, поділилася своїми емоціями: „Ми беремо участь в акції вже другий рік поспіль, минулого разу вигравали футболки, цього року – келихи й магніти. Коли дізналися про виграш подорожі – не повірили, тільки зараз це стало реальністю. Ми вдячні компанії „Оболонь” за таку чудову акцію. Це справді незабутня подорож, під час якої ми заново побачили і відкрили для себе нашу рідну Україну”.
 

< попередня наступна > повернутися до списку новин

Отримати код новини

 
/flash/ribbon.swf?urlVAL=/flash/ribbon/ribbon_ukr.xml&varLANG=ukr
ЧИ Є ВАМ 18 РОКІВ?
ТакНі
ВИБАЧТЕ,
ВХІД НА САЙТ
ЗАБОРОНЕНО