Новини

10.09.2014

Заява ПАТ “Оболонь”

 

Національний виробник пива та напоїв корпорація «Оболонь» протягом двадцяти років здійснювала поставки своєї продукції на російський ринок, радуючи своїх споживачів високим рівнем якості напоїв. Крім цього, продукція корпорації неодноразово здобувала найвищі нагороди Московського пивного фестивалю та успішно проходила всі сертифікаційні випробування російських державних наглядових органів, у тому числі, - на відповідність вимогам технічного регламенту Митного Союзу.
Звертаємо увагу, що пиво «Оболонь» протягом п’ятнадцяти років було лідером ринку імпортного пива Росії, а також експортується у більш ніж 40 країн світу.
З 15 серпня 2014 року член СОТ Росія заборонила імпорт пива виробництва ПАТ «Оболонь» під надуманим приводом. Ця заборона також поширюється на окупований Росією Крим.
У даній ситуації український виробник розраховував на часткову компенсацію втрачених ринків за рахунок впровадження Урядом України адекватних заходів стосовно імпорту пива з Росії. Корпорація звернулася з відповідними листами до Прем’єр-Міністра України та профільних міністерств.
Затягування вирішення цього питання боляче б’є не тільки по українському виробнику, а й по економіці країни у цілому.
ПАТ «Оболонь» вимагає негайних дій від Уряду України для захисту національного виробника.
 

< попередня наступна > повернутися до списку новин

Отримати код новини

 
/flash/ribbon.swf?urlVAL=/flash/ribbon/ribbon_ukr.xml&varLANG=ukr
ЧИ Є ВАМ 18 РОКІВ?
ТакНі
ВИБАЧТЕ,
ВХІД НА САЙТ
ЗАБОРОНЕНО