Новини

03.12.2015

«Оболонь» прозвітувала про сталий розвиток

 

Звіт про сталий розвиток охоплює усі сфери діяльності корпоративних підприємств за період 2014 року і є сьомим за рахунком, починаючи з 2007 року, коли «Оболонь» приєдналася до Глобального Договору ООН. У цьому періоді компанія продовжила комунікацію попереднього Звіту за стандартом GRI четвертої версії.

Документ представлений у формі інтерактивного онлайн ресурсу українською, російською та англійською мовами і доступний за адресою http://report.obolon.ua. Для потреб частини стейкхолдерів передбачена .pdf версія Звіту трьома мовами.

Корпорація продовжила традицію звітування про досягнутий прогрес в області екології, взаємодії із зовнішніми стейкхолдерами, трудових відносин, інновацій у технологіях і продуктах, розвитку регіонів та місцевих громад, взаємодії з НДО та благодійних проектів. Для більшої прозорості досягнуті результати наведені у динаміці, яка охоплює п’ятирічний період. Окрім ключових напрямків реалізації стратегії сталого розвитку, корпорація представила десять реалізованих практик, що охоплюють усі сфери діяльності компанії. У Звіті також розкриваються ризики, які впливають на діяльність корпорації та її сталий розвиток.

Представляючи Звіт, президент корпорації «Оболонь» Олександр Слободян підкреслив: «Звітний рік став роком змін і викликів для кожного з нас. Нестабільність макросередовища, розпал військового конфлікту і втрата окремих територій позначились як на основній роботі корпорації, так і у підходах до нашої відповідальності. Проте ми продовжуємо інвестувати у національну економіку, людей, екологію, культуру і спорт. Наші соціальні пріоритети залишаються незмінними: турбота про персонал, довкілля, підтримка місцевих громад, розвиток культури і спорту в Україні. Зважаючи на події в країні, ми змістили соціальні акценти в роботі компанії і переглянули комунікації з ключовими стейкхолдерами, посиливши діалог із державою, силовими структурами та волонтерськими організаціями».
 

< попередня наступна > повернутися до списку новин

Отримати код новини


 
/flash/ribbon.swf?urlVAL=/flash/ribbon/ribbon_ukr.xml&varLANG=ukr
ЧИ Є ВАМ 18 РОКІВ?
ТакНі
ВИБАЧТЕ,
ВХІД НА САЙТ
ЗАБОРОНЕНО