Новини

15.12.2014

«Оболонь» впроваджує інновації у підготовку нефінансової звітності

 
«Оболонь» впроваджує інновації у підготовку нефінансової звітності

На початку грудня корпорація «Оболонь» опублікувала свій шостий Звіт про сталий розвиток за період 2013 – першу половину 2014 рр. «Оболонь» стала першою в Україні компанією, що презентувала документ у відповідності до вимог міжнародного стандарту GRI «основного» варіанту нової четвертої версії. Таким чином, корпорація вдосконалює процес звітування, робить його якіснішим та більш доступним для стейкхолдерів.

Цьогорічний нефінансовий звіт «Оболонь» представила в інноваційному для українського ринку форматі - у вигляді окремого сайту з інтерактивною інфографікою. Така опція звітності значно розширює цільову аудиторію зацікавлених осіб компанії і найповніше розкриває масштабність соціальних інвестицій корпорації. Завдяки зручній та функціональній навігації, доступності ресурсу і зрозумілому інтерфейсу, стейкхолдери компанії мають доступ до проектів сталого розвитку корпорації за останні півтора роки діяльності і можуть ознайомитися з ключовими показниками роботи «Оболоні» в динаміці.

Людмила Стеценко, менеджер з корпоративної і соціальної відповідальності корпорації «Оболонь»: «Долучившись до мережі Глобального Договору ООН у 2007 році, «Оболонь» відразу ж почала звітувати за найвищим стандартом GRI. Цьогоріч компанія підтвердила свої лідерські амбіції у підготовці звітності. Шостий Звіт розкриває досягнення корпорації на шляху до сталого розвитку в абсолютно новій якості. Завдяки новому формату нефінансовий звіт «Оболоні» демонструє високу прозорість і відповідальність компанії перед українським суспільством».

Ще однією новацією шостого нефінансового звіту корпорації «Оболонь» є демонстрація впливу на розвиток регіонів у місцях присутності корпоративних підприємств: Поділлі, Кіровоградщині, Київщині та Сумщині. Такий підхід у подачі інформації демонструє прогрес діалогу з громадами у містах і селищах базування виробничих потужностей компанії. Окремо у звіті представлені кращі практики сталого розвитку корпорації «Оболонь».

Понад двадцять років «Оболонь» реалізовує власні соціальні ініціативи, підтримує спонсорські та благодійні проекти. На сучасному етапі стратегія сталого розвитку корпорації націлена на захист довкілля, розвиток трудових відносин, підтримку місцевих громад та популяризацію спорту.

Ознайомитись із новим звітом про сталий розвиток корпорації «Оболонь» можна на веб-сайті: http://report.obolon.ua.
 

< попередня наступна > повернутися до списку новин

Отримати код новини


 
/flash/ribbon.swf?urlVAL=/flash/ribbon/ribbon_ukr.xml&varLANG=ukr
ЧИ Є ВАМ 18 РОКІВ?
ТакНі
ВИБАЧТЕ,
ВХІД НА САЙТ
ЗАБОРОНЕНО