Новини

15.05.2014

«Оболонь» підтримала проект з контролю за туберкульозом в Україні

 

  У рамках Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» корпорація «Оболонь» долучилася до співпраці з фтизіатричною службою міста Києва.

  За умовами партнерства компанія надасть річний запас якісної води для потреб пацієнтів ДОТ-кабінетів трьох медичних протитуберкульозних установ столиці. У свою чергу фахівці фтизіатричного центру Києва забезпечать консультаційну підтримку для персоналу підприємства стосовно попередження та профілактики захворювання на туберкульоз.

  13 травня 2014 року у стінах компанії відбулася перша зустріч з експертами Проекту USAID, учасниками якої стали понад 50 співробітників корпорації «Оболонь». У рамках заходу спеціалісти фтизіатричної служби провели тематичну лекцію, представили аналіз ситуації рівня захворюваності на туберкульоз у країні, а також надали корисні інформаційні матеріали.

   Олександр Бодрягов, головний лікар АТ «Оболонь»: «Уже не перший рік ми співпрацюємо з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках проекту з посилення контролю за туберкульозом. Захворюваність на туберкульоз – один із викликів сьогодення, з яким можна і потрібно боротися. Цьогоріч ми розширили нашу співпрацю -«Оболонь» підтримала проект на більш масштабному рівні і забезпечила річний запас води для трьох протитуберкульозних закладів Києва. Хочеться вірити, що спільними зусиллями, нам вдасться подолати страшну недугу».

  Марія Долинська, експерт проекту USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні»: «Ми віримо в об’єднання зусиль громадянського суспільства та підприємців для забезпечення кращого доступу до діагностики та лікування туберкульозу і дуже вдячні корпорації «Оболонь» за їх ініціативу. Споживачами води компанії стануть пацієнти з діагнозом «туберкульоз», які перебувають на амбулаторному етапі лікування. Наявність якісної питної води «Оболонь» у ДОТ-кабінеті зробить процедуру прийому ліків комфортнішою для пацієнтів та допоможе заохотити хворих повністю завершувати призначений їм курс лікування».

   Варто відзначити, що корпорація «Оболонь» систематично долучається до проектів Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Зокрема, у 2013 році компанія доєдналася до інформаційних кампаній організації в рамках Всеукраїнського тижня боротьби з туберкульозом.

< попередня наступна > повернутися до списку новин

Отримати код новини


 
/flash/ribbon.swf?urlVAL=/flash/ribbon/ribbon_ukr.xml&varLANG=ukr
ЧИ Є ВАМ 18 РОКІВ?
ТакНі
ВИБАЧТЕ,
ВХІД НА САЙТ
ЗАБОРОНЕНО