Новини

18.04.2014

«Оболонь» наполовину зменшила відходи

 
«Оболонь» наполовину зменшила відходи

   У рамках реалізації політики екологічної відповідальності у 2013 році підприємства корпорації «Оболонь» на 48,5% зменшили утворення власних відходів від виробництва продукції. Таких результатів компанія досягла завдяки переробці і повторному використанню відпрацьованих матеріалів як вторинної сировини.

   У 2013 році питомі показники викидів від виробництва пива, безалкогольних напоїв та мінеральних вод зменшились удвічі – до 0,17 т/тис. дал. продукції. Завдяки повторному використанню вуглецевої кислоти, що утворюється у процесі бродіння пива, компанія на 14,5% зменшила викиди CO2 у повітря у минулому році. Установки з переробки діоксиду вуглецю встановлені головному підприємстві у Києві та «Пивоварні Зіберта» у Фастові.

   Людмила Стеценко, менеджер з корпоративної та соціальної відповідальності корпорації «Оболонь»: «Завдяки впровадженню зелених, енергоефективних програм та інвестуванню в екопроекти у регіонах присутності, корпорація «Оболонь» не лише мінімізує виробничий вплив на довкілля, а й підвищує ефективність своєї діяльності. Так, наприклад, зменшення споживання води у виробництві, повторне використання матеріалів, енергії та переробка упаковки забезпечують зменшення витрат у короткостроковій перспективі та знижують ризики діяльності у більш віддалених періодах».

   Протягом 2013 року у виробничих підрозділах «Оболоні» було проведено ряд режимо-налагоджувальних та випробувальних робіт зі зниження викидів у довкілля від виробництва продукції. Результатом цих заходів стало зменшення викидів оксиду азоту від функціонуючих котелень на 5,5 тонн у порівнянні з 2012 роком. Окрім цього, встановлення спеціальних рукавних фільтрів на підприємствах корпорації забезпечили 99% очистки викидів зернового пилу.

< попередня наступна > повернутися до списку новин

Отримати код новини


 
/flash/ribbon.swf?urlVAL=/flash/ribbon/ribbon_ukr.xml&varLANG=ukr
ЧИ Є ВАМ 18 РОКІВ?
ТакНі
ВИБАЧТЕ,
ВХІД НА САЙТ
ЗАБОРОНЕНО