Новини

17.04.2014

«Оболонь» випустила квас живого бродіння «Старокиївський»

 
«Оболонь» випустила квас живого бродіння «Старокиївський»

   У квітні корпорація «Оболонь» розпочала продажі нової торгової марки квасу «Старокиївський». Напій випускається на дочірньому підприємстві АТ «Оболонь» «Пивоварня Зіберта» у м. Фастів Київської області.

   «Старокиївський» є втіленням традицій приготування справжнього хлібного квасу живого бродіння. У ході попереднього дослідження були відтворені десятки старовинних рецептів квасу. В результаті експерименту був обраний той, що мав найкращі смакові властивості і добре втамовував спрагу. Як і тисячу років тому, основою квасу «Старокиївський» є солод. Його створюють на власному підприємстві корпорації «Оболонь» з відбірного українського зерна.

   «Старокиївський» - це солодовий квас, що виготовляється за технологією живого бродіння з пророщеного зерна ячменю та жита, без штучних ароматизаторів та консервантів. Добре виражені тонізуючі властивості продукту і багатий вміст поживних речовин повністю відповідають потребам організму. Квас є повністю натуральним напоєм з високою енергетичною цінністю, здатний втамовувати спрагу і позитивно впливати на травлення. Корисні властивості квасу обумовлені вмістом вітамінів групи B, кальцію, магнію, фосфору, мікроелементів та амінокислот.

   Ігор Рекеда, категорійний менеджер АТ „Оболонь”: „Споживачі все частіше зупиняють свій вибір на натуральних і корисних напоях. Тому ми створили не просто освіжаючий напій, а живий продукт, що несе відчутну користь організму. «Старокиївський» зварений з натуральної сировини на основі старовинних рецептів, які були вдосконалені нашими майстрами».

   Квас – традиційний слов’янський напій, перша письмова згадка про який відноситься до періоду прийняття християнства на Русі. У „Старокиївському” відтворений не лише традиційний смак квасу, а й важливі елементи древньослов’янської культури у зовнішньому оформленні упаковки. Дизайн пляшки неймовірно точно та колоритно передає культуру Київської Русі. Кожен елемент несе в собі особливий зміст та відображає сприйняття життя та навколишнього світу нашими предками. Зображення сонця – це символ, пов’язаний з князем Володимиром, якого у народі називали Красне Сонечко. Червоні колоски асоціюються з зерном і підкреслюють натуральність та корисність квасу.

   Квас «Старокиївський» випускається у пляшках ПЕТ 0,5 л, 1 і 2 л.

< попередня наступна > повернутися до списку новин

Отримати код новини


 
/flash/ribbon.swf?urlVAL=/flash/ribbon/ribbon_ukr.xml&varLANG=ukr
ЧИ Є ВАМ 18 РОКІВ?
ТакНі
ВИБАЧТЕ,
ВХІД НА САЙТ
ЗАБОРОНЕНО