Новини

01.04.2014

1,8 млн. грн. соціальних інвестицій «Оболоні»

 
1,8 млн. грн. соціальних інвестицій «Оболоні»

Корпорація «Оболонь» у рамках реалізації стратегії корпоративної соціальної відповідальності розвиває партнерські стосунки з громадськими організаціями, благодійними фондами, державними органами, релігійними, культурними та освітніми об’єднаннями. У межах такої співпраці упродовж 2013 року компанія передала на безоплатній основі понад 300 тис. літрів продукції власного виробництва загальною вартістю понад 1,8 млн. грн.

Окрім співпраці з організаціями і фондами, довгостроково надається допомога окремим громадянам, багатодітним сім’ям та підопічним дитячим будинкам сімейного типу. За минулий рік головне підприємство корпорації «Оболонь» виділило 65 тис. адресної допомоги та надало продукцію власного виробництва малозабезпеченим родинам столичного регіону.

Людмила Стеценко, менеджер з корпоративної та соціальної відповідальності АТ «Оболонь»: «З початку свого заснування корпорація «Оболонь» реалізує програми соціального інвестування у розвиток місцевих громад. Завдяки таким програмам компанія забезпечує різні групи населення власною продукцією та надає матеріальну підтримку. З більшістю наших партнерів ми співпрацюємо вже тривалий термін і паралельно налагоджуємо діалог з новими організаціями та об’єднаннями. Подібну діяльність ми розглядаємо як довгострокові соціальні інвестиції спрямовані на розвиток громадянського сусупільства».

У рамках програм соціального інвестування «Оболонь» також надає допомогу на реконструкцію шкіл, реставрацію культових споруд, ремонт лікарень та розвиток бібліотек у регіонах присутності корпоративних підприємств. Зокрема, у 2013 році «Оболонь» спрямувала 98,6 тис. грн. фінансової допомоги на відбудову та реставрацію релігійних об’єктів у Фастові та понад 128 тис. грн. на підтримку районної лікарні і місцевих шкіл міста Охтирки.
 

< попередня наступна > повернутися до списку новин

Отримати код новини


 
/flash/ribbon.swf?urlVAL=/flash/ribbon/ribbon_ukr.xml&varLANG=ukr
ЧИ Є ВАМ 18 РОКІВ?
ТакНі
ВИБАЧТЕ,
ВХІД НА САЙТ
ЗАБОРОНЕНО