Новини

03.03.2014

„Живчик” дарує подарунки

 
„Живчик” дарує подарунки

   З „Живчиком” свято триває. У лютому відбулося нагородження переможця новорічної акції від ТМ “Живчик”, що тривала з 15 листопада 2013 року по 15 січня 2014 року на усій території України. Головний подарунок - сімейний відпочинок на засніженому курорті у Карпатах – отримав мешканець Житомира Андрій Чумаченко.

   У всеукраїнській акції взяли участь близько 200 тис. унікальних учасників. Усі активні шанувальники ТМ „Живчик” отримали подарунки. Так, споживачі, що брали участь у акції, отримали чимало корисних гаджетів: домашні кінотеатри з плазмовими телевізорами, пристрої для лазерного шоу, домашні планетарії, MP3-плеєри. Крім цього, за он-лайн реєстрацію кодів учасники отримували щоденні гарантовані подарунки: 1 500 навушників, 1 000 санок-льодянок, 750 флешок у формі улюбленого „Живчика”, 400 наплічників та 250 теплих та яскравих пледів.

   Євгенія Гречко, бренд-менеджер ТМ „Живчик”: „ТМ „Живчик” щороку проводить національні промо, щоб віддячити споживачам за увагу і лояльність до бренду та подарувати приємні емоції. «Живчик» - це не лише корисні напої для усієї родини, це –веселий настрій і можливість втілити найзаповітніші мрії».

   Переможець акції за традицією має можливість з родиною відвідати центральний офіс корпорації «Оболонь» і здійснити екскурсію виробництвом. Андрій Чумаченко завітав на «Оболонь» разом з дружиною і двома доньками. Школярки Валерія і Вікторія були головними ініціаторами участі у всеукраїнській акції «Живчик» і від початку вірили у свою перемогу. Дівчата разом відправляли СМС-ки з акційними кодами з маминого телефону і завдяки їхній вірі й активності тепер сім’я має нагоду провести незабутній відпочинок на засніженому карпатському курорті.

< попередня наступна > повернутися до списку новин

Отримати код новини


 
/flash/ribbon.swf?urlVAL=/flash/ribbon/ribbon_ukr.xml&varLANG=ukr
ЧИ Є ВАМ 18 РОКІВ?
ТакНі
ВИБАЧТЕ,
ВХІД НА САЙТ
ЗАБОРОНЕНО